לשנות את העבר, לחיות את ההווה, ליצור את העתיד
09-8326785

מה הפלוס שלנו?

מה הפלוס שלנו?

צוות של שני מרצים מנוסים לכל קורס

אנחנו מלמדים בזוגות. צמד מורים מנוסים מעבירים ביחד ולסירוגין את כל מפגשי הקורס. גיוון זה מאפשר לתלמידים להתחבר לשני מנחים שונים שעשו שינוי בחייהם ואימצו את ה NLP כדרך חיים.
נכון, זה פחות כלכלי לנו, אבל רק בטווח הקצר. מאות הפניות של ‘מפה לאוזן’ מגיעות אלינו מדי שנה בזכות ההשקעה בכוח ההדרכה האיכותי במרכז.

לכל מרצה שלנו יש קליניקה פעילה ויודע מה באמת עובד

כיום לכל אחד יש גישה ישירה לחומרי לימוד של NLP וטוב שכך. עם זאת קשה מאד להשתמש ולקבל את כל התועלות הרבות שיש בכלי ה-NLP רק מקריאה. ה-NLP הוא תחום פרקטי ויישומי ולכן לכל אחד מהמרצים במרכז קליניקה משגשגת ומבוקשת. כך אנו מוודאים שכלי ה-NLP המגיעים לתלמידינו נמסרים מפיו של אדם מיומן ומנוסה ביישום מוצלח של הכלים.
הידיעה כי מה שלמדתם אצלנו בשיעור היום הופעל בהצלחה בקליניקה של המרצה ממש אתמול בערב עוברת בכל שלב של השיעור: החל בהסבר, דרך הדגמה מקצועית וכלה בפיקוח על התרגול בכיתה.

בנוסף לשעות הלימוד בכיתה, יש לנו גם מערכת למידה מרחוק

אנחנו אוהבים לכוון גבוה: יצרנו אתר לימודים מאובטח ובו תמציות חזרה על השיעורים, הדגמות מצולמות ושיעורים מוקלטים. כמו כן באתר עשרות טפסים להדפסה ומאמרים להעשרה. תוכנת ה’זום’ מאפשרת לנו לקיים כיתות וירטואליות, קבוצות תרגול ולקיים תכנית סופרוויז’ן עשירה ומקצועית. כל זאת באופן הנוח ביותר לתלמידינו: דרך מסך המחשב הביתי, בזמן ובמקום הנוחים להם ביותר.

לכל תלמיד גישה לאוסף מוקלט של תהליכים הדגמות ותרגולים

כל מה שמתרחש בכיתות הוירטואליות ובקבוצות הלמידה והסופרוויז’ן מוקלט ונשמר באתר הלימודים. ההקלטות כוללות הדגמות אמיתיות ומרגשות של כל טכניקה הנלמדת בקורסים שצולמו באולפן מיוחד עם מתנדבים. לתלמידים גישה להקלטות אלה על פי הקורסים בהם בחרו להשתתף.

לימדנו כבר אלפי תלמידים ב-16 השנים האחרונות

ולא רק תלמידים. אלפי אנשים עברו בקליניקות שלנו, הגענו להרצות בפורומים שונים בכל רחבי הארץ, בארגונים, בקתדראות, בכנסים מקצועיים ובמוסדות חינוך.
מרכז NLP-PLUS הוא מרכז של מומחים ב-NLP.
הניסיון הזה רק משתבח ומכפיל את עצמו מדי שנה וזהו רווח נקי של כל מי שמגיע אלינו לרכוש ידע.

יצרנו סביבת לימודים מקצועית ומפנקת ב-6 אתרים ברחבי הארץ

הסטנדרט שלנו לסביבת לימוד הוא גבוה מאד. אנו מודעים לכך שסביבת לימוד טובה חייבת להיות נעימה וחפה מהסחות מיותרות ומ’רעשי רקע’. מעבר לכך, אנו נהנים לקשור לחוויית הלימוד המשמעותית המתרחשת בקורסים השונים גם אלמנטים של הנאה. לכן בחרנו בחדרי לימוד מפנקים במיוחד, שכיף לשהות בתוכם והם מאובזרים ברמה טכנולוגית גבוהה.

מספר קורסים במקביל

נרשמתם לקורס ונאלצתם להפסיד שיעור? אל דאגה, אנחנו מלמדים כ-11-12 קורסים במקביל ברחבי הארץ ולכן ניתן להגיע לקורסים מקבילים ולהשלים שיעורים.

הוכחות מדעיות ותקפות לשיטה –NLP וחקר המוח

מטבע הדברים וכפי שמקובל בסטנדרט העולמי, אנחנו מלמדים בקורסים איך NLP עובד.
אך מעבר לכך, חשוב לנו ללמד גם למה NLP עובד.
לכן, לכל תלמידי הקורסים הזמנה פתוחה להרצאות המתקיימות מידי סמסטר על ידי אפרת שמר, ממייסדות המרכז, המסבירות את האופן בו עובד המוח וכיצד NLP עובד בדיוק ברמה הנוירולוגית.
כמו כן פרסמנו מאמר מקיף באתר ‘מאגר השיטות’, אתר הממפה שיטות טיפול שונות ורבות בסטנדרט אקדמי. זהו המאמר המקיף ביותר לגבי NLP שפורסם עד היום בארץ ואתם מוזמנים ללחוץ כאן ולקרוא בו להנאתכם.

 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אני מאשר את מדיניות הפרטיות של NLP-PLUS
Powered by WishList Member - Membership Software