לשנות את העבר, לחיות את ההווה, ליצור את העתיד
09-8326785

סופרוויז’ן והכשרת מטפלים

סופרוויז’ן והכשרת מטפלים

הכשרת מטפלים בשיטת ה-NLP

מהו מסלול הכשרת מטפלים בשיטת ה–NLP שיאפשר גם לך לפתוח קליניקה משגשגת ולהציע טיפולים בכלי ה-NLP ביעילות ובהצלחה?

ואכן, אנשים רבים שואלים אותנו מהו מסלול ההכשרה המיטבי לרכישת כלי ה-NLP כמקצוע מניב שיאפשר פתיחת קליניקה מוצלחת?

התשובה כנראה טמונה בקריטריונים המאפשרים לנו להמליץ על מטפלים שלמדו אצלנו, כאשר מתקבלות אצלנו כמעט מדי יום בקשות למסירת שמות של מטפלים מומלצים מבין תלמידינו.
ואכן במהלך השנים רכשנו התבוננות על בוגרינו, ועל אלה מהם שפתחו קליניקה ועוסקים באופן מלא בטיפול בכלי ה-NLP לפרנסתם.
אנו נמצאות בקשר עם רוב בוגרינו שלהם קליניקות משגשגות ומקבלות משובים ממטופלים שהפנינו אליהם.

NLP – לימודי תעודה

הבסיס:

אנו רואות את תחילת הדרך ברכישת כלי ה-NLP  כמקצוע בקורס NLP בסיסי  – פרקטישינר פלוס (NLP Practitioner), קורס ההכשרה הראשוני והבסיסי בכלי ה-NLP.
ללא הקניה יסודית ויישומית של מיומנויות הליבה של ה-NLP, כל כלי מתקדם יותר שיילמד, יהיה תמיד לוקה בחסר כלשהו. זו הסיבה לכך כי כאשר אנו מחליטות לקבל בוגרי קורס בסיס ממרכזים אחרים להכשרה המתקדמת אנו מתנות זאת בהשתתפות בשיעורי השלמה במיומנויות הבסיסיות.
מיומנויות טיפוליות:
כאשר הבסיס הופנם היטב, קורס המאסטר פלוס  (NLP Master Practitioner) בונה על בסיס זה מגוון כלים טיפוליים נלפיסטיים שנבחרו בקפידה על בסיס השימושיות והיעילות המוכחת בקליניקות שלנו, המייסדות.
קורס המאסטר פלוס שלנו היינו אינטנסיבי ובעל אוריינטציה טיפולית מובהקת ומוצהרת. מבין כל כלי ה-  NLP  הרבים שלמדנו בעשור האחרון הוא כולל אך ורק כלים סופר-שימושיים למטפלים.

אך לא נוכל להמליץ בלב שלם על בוגר שני מסלולי ההכשרה הללו בלבד כמטפל שכל הכלים הנחוצים בידיו.

כלים לטיפול בטראומות:

לדעתנו לא תיתכן קליניקה יעילה באמת ללא הכלים לטיפול בטראומה הייחודיים למרכז NLP-PLUS הנלמדים בקורס טראומה פלוס.
כלים אלה הוכחו כלא פחות ממדהימים בתוצאותיהם בקליניקות שלנו. ואכן, פרוטוקול הטיפול הייחודי באמצעות כלים אלה שפותח במרכז NLP-PLUS מהווה את הבסיס למחקר שכבר יצא לדרכו באוניברסיטת תל אביב.
הכלים בשלוש ההכשרות הנ”ל מהווים לדעתנו את המינימום הנדרש על מנת לטפל באנשים בהצלחה וביעילות. בקורסים מסטר פלוס וטיפול בטראומה, מקבלים לומדי הקורס המעוניינים בכך ליווי סופרויז’ן צמוד ואישי לגבי השימוש בכלים בשטח. לא תיתכן הפנמה מלאה של השימוש בכלים ללא קבלת פיקוח בשלבים הראשונים לרכישתם, ופיקוח זה ניתן אך ורק על ידי מייסדות המרכז וללא תוספת תשלום לעלות קורסים אלו.

יעילות בעבודה – טיימליין תראפי:

מצאנו כי אלה מבוגרינו אשר להם קליניקות פעילות ואשר בידיהם כלי ‘תרפיית קו-הזמן’ מסיימים בהצלחה רבה יותר תהליכים טיפוליים, ובזמן קצר יותר.
כלים אלה לדעתנו יכולים להיות מופנמים במלואם רק לאחר סיום מסלול התעודה – קורס NLP בסיסי – פרקטישינר  ומאסטר פרקטישינר, והם מהווים כוח עזר מושלם לכלי הטיפול בטראומה.

שליטה בשפה הטיפולית וצמיחה פוסט טראומטית:

לסיום, קיבלנו משובים מצוינים מבוגרינו (וממטופליהם) אשר הוסיפו לארגז הכלים הנ”ל את ההכשרה המקצועית בשפה אריקסוניאנית, עבודה עם מטאפורות וה-Clean Language, הנלמדים בקורס דמיון מודרך לאנשי מקצוע.
זהו קורס המעניק שליטה מצוינת בשפה טיפולית מכילה ומאפשרת, שימוש אלגנטי ויעיל בכל כלי ה-NLP שנרכשו קודם, הבנה כוללת של תהליכי שינוי ואחיזה עמוקה יותר בכלי הטיפול בטראומה.

 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אני מאשר את מדיניות הפרטיות של NLP-PLUS
Powered by WishList Member - Membership Software