לשנות את העבר, לחיות את ההווה, ליצור את העתיד
09-8326785

נגה עזרא

היי אני נגה עזרא, גרה בחיפה אמא ל 3 ילדים בוגרים ובעלת תחומי עניין מגוונים.
מתמחה בקדום קריירה –קבלה לעבודה, קידום בעבודה ומעבר משכיר לעצמאי ומטפלת בשחרור מקשרים רגשיים מגבילים – אהבה נכזבת , משולש אהבה, פרידה ואבדן .
את חיי המקצועיים התחלתי  כרואת חשבון, מסלול מסודר שבשיאו הגעתי לעמדת סמנכ”ל כספים ומשאבי אנוש. המקום הזה אפשר לי הצצה אל מאחורי הקלעים של מנהלים, עובדים, ואנשים בכלל. הפלא הזה שקרוי מוח האדם נתגלה לי מכל היבטיו מצד אחד הדמות שרואים מבחוץ ומצד שני האני הפנימי הסמוי , שמנהל גם את המנהל.  הופתעתי לגלות עד כמה החלטות מתקבלות משיקולים שאינם רק רציונליים,  שדווקא האני הבלתי נראה הוא שמושך בחוטים. בכל הפעמים שהוא ניצח, “האני הפנימי” הזה הופתעתי מחדש לגלות את כוחו. לעיתים הוא היטיב עם האדם אבל פעמים רבות הוא היה בלם , שלא אפשר את הצעד הנכון הבא, עם השנים וככל שהעמקתי לחקור גיליתי אותו גם בתוכי. והאני הבלתי נראה הזה הוכיח לי שכוחו רב משנראה לעין והשפעתו נוגעת בכל תחומי החיים – קריירה, זוגיות , הורות למעשה בכל תחום משמעותי בחיים.
הסקרנות להבין את התופעה הזו והצורך שלי בשנוי ומשמעות הביאו אותי לחקור ולחפש תשובות בספרות ובקורסים עד שנחשפתי ל NLP   ו… פתאום הכל התבהר לי ,  ה NLP אפשר לי להבין תופעות שקרו לי ולסובבים אותי ולראות את ההגיון שבהם. זה אפשר לי לקבל ולאהוב את מה שאני רואה ומרגישה, ולשמוע את הקולות של חיים חדשים,  החיים שאני רוצה לחיות.
כיום אני עצמאית , עוסקת במה שאני אוהבת , נהנית משפע  ובוחרת את מה ואת מי שמתאים עבורי ומעבירה את הכלים באהבה למונחים שלי.

הכשרות NLP:
* מוסמכת Master Practitioner of time line therapy,  מרכז NLP PLUS בשיתוף Josef Clough
* בעלת תעודת פרקטיקום, מרכז NLPPLUS
* מוסמכת NLP Master Practitioner, מרכז NLPPLUS
* מוסמכת קורס טיפול בטראומה בכלי ה- NLP, מרכז NLPPLUS
* מוסמכת NLP Practitioner, מרכזNLPPLUS

הכשרות נוספות:

BA בכלכלה וחשבונאות
רואת חשבון
קורס בייעוץ ארגוני במסגרת לימודי חוץ של אונ’ חיפה
קורס אימון

*מטפלת גם בבני נוער וילדים

כתובת הקליניקה :
חנה סנש 45, חיפה
077-8049404
[email protected]

Powered by WishList Member - Membership Software