לשנות את העבר, לחיות את ההווה, ליצור את העתיד
09-8326785

מורן גל

בת 38, נשואה ואם לשלושה, מתגוררת בנס-ציונה
הקריאה הפנימית שלי לטפל באנשים הייתה שם מאז שאני זוכרת את עצמי ולאחר עשור של עבודה במגוון ארגונים בינלאומיים בתפקידי ניהול בכירים החלטתי להקשיב לעצמי, לממש את הייעוד שלי ולצאת לדרך עצמאית. פתחתי קליניקה שבה אני מקבלת מטופלים המבקשים לעבור תהליכי שינוי בחייהם האישיים. אני מודה בכל יום על הכוח ועל האומץ שהיה לי להקשיב לקריאה הפנימית שלי ולהגשים את הייעוד האמיתי שלי בחיים. זוהי זכות בעבורי ללוות אנשים המבקשים לעבור תהליכי שינוי ולאפשר להם לחזור אל עצמם במובן הכי בסיסי של המילה.

אני יכולה להזדהות עם הפחד משינוי. יש לי הרבה כבוד והערכה למקום הזה ולתחושות האלה שמלוות כמעט כל מי שמגיע אליי. ההחלטה לשנות היא אמיצה בעיניי. למעשה, מדובר בלקחת בחזרה את האחריות על החיים שלנו, להתחיל לפעול לתוכם ובתוכם, ולא רק להגיב להם, לצאת מאזורי הנוחות לעבר הגשמת הפוטנציאל הגדול יותר שקיים בנו: בזוגיות, בקריירה ובחיינו האישיים.

לקליניקה שלי מגיעים אנשים שרוצים לשנות הרגלים, דפוסים והתנהגויות לא רצויות מתוך הבנה שהיום התנהגויות אלו מעכבות אותם ואינן תורמות להתפתחותם האישית. במסגרת האימונים אנו עובדים על זיהוי המקור להתנהגויות אלו, ויצירת אמונות חדשות הפותחות בפני המתאמנים אפשרויות בחירה נוספות

באמצעות כלי ה NLP אני מטפלת גם במקרים של חרדות , פוביות ומקרי אבל ואובדן. השיטה הייחודית מאפשרת למתאמנים לעבוד גם ללא תוכן (במקרה הצורך) ובכך מונעת מהם לחוות את הטראומה בשנית. טיפולי הטראומה הם מאד מדויקים ומהירים ולמעשה מאפשרים למתאמנים לפתח סט חדש של תחושות כך שהטראומה עצמה כבר אינה מפעילה אותם בצורה כזאת שמונעת מהם את תפקודם היומיומי.

קצת מאני המאמין שלי – המציאות שאנו חיים בה נוצרת מתוך הבחירות וה

.

הכשרות NLP:

* בעלת תעודת פרקטיקום, מרכז NLPPLUS
* מוסמכת NLP Master Practitioner, מרכז NLPPLUS
* מוסמכת קורס טיפול בטראומה בכלי ה- NLP- מרכז NLPPLUS
* מוסמכת NLP Practitioner, מרכז NLPPLUS
הכשרות נוספות:

תואר ראשון במדעי ההתנהגות בהתמחות קרימינולוגיה
תואר שני במנהל עסקים בהתמחות פסיכולוגיה עסקית וניהולית
תעודת הסמכה לאימון מנטלי

כתובת הקליניקה :

הבנים 21 ב’ נס ציונה
077-8049404

[email protected]

Powered by WishList Member - Membership Software