לשנות את העבר, לחיות את ההווה, ליצור את העתיד
077-8049404

איל רוזן

איל רוזן , מאמן ומנחה לצמיחה והתפתחות אישית משנת 2012.

תמיד אהבתי לדבר ולהקשיב. כל שיח עמוק הצית בי להבה. ככל שעברו השנים, מצאתי את עצמי עוסק במשהו אחד ומשתוקק למשהו אחר. ככל שהתרחקתי מלדבר עם אנשים, כך הרגשתי לא מסופק, ריק ומתוסכל. יום אחד, בשיח קולח כמובן, הבנתי שזה מה שאני רוצה, זה מה שאני אוהב ובזה אני הכי טוב. להקשיב, לדבר, לצמוח. לשנות את המציאות באמצעות שפה בלבד.

כשסיימתי את קורס הכשרת המאמנים בתו”ת כבר ידעתי שזה מה שאני עומד לעשות. זו הייתה יריית הפתיחה שחיברה אותי בחזרה למי שאני, ולמי שתמיד חלמתי להיות. מאז המשכתי ללמוד כל הזמן – מהמתאמנים שלי, מהמשפחה שלי, מהבנות שלי ומכל יום בו אני חי. המשכתי ולמדתי אימון מתבגרים במכון אדלר ולמעשה למדתי את יסודות התיאוריה האדלריאנית ע”מ להעמיק את הידע בכלים של גישה זו. ללימודי ה – NLP הגעתי מתוך תחושה שהזווית הזו תיתן לי ולאנשים אותם אפגוש, מרחב שיחה והתפתחות גדולים יותר. כבר בקורס הראשון הבחנתי בשינוי גדול בחיי האישיים, והמהירות בה דברים השתנו הפתיעו אותי מאוד. ידעתי שאלמד את כל מה שאוכל על NLP, וכל טכניקה שלמדתי, התחלתי ליישמה בעבודה עם מונחים. התוצאות בקליניקה היו מדהימות! כך הבנתי מחדש את ההשפעה שיש לנו על המציאות, וכמה מהר אפשר להשפיע עליה באמצעות שפה – וזה מה שאני מעביר הלאה לכל אדם שאני פוגש. אפשר לתקן את העבר, אפשר לחיות את ההווה במלוא עוצמתו וליהנות מהעתיד. בין אם זה קשור למערכת היחסים הפנימית של האדם, לזוגיות, קריירה, הורות – ניתן לשנות ולהשפיע על כל נושא ותחום בחיינו.

אני מאמין שלכולנו יש את היכולת להחליט איך אנחנו רוצים לחיות את חיינו. בתהליך מדויק אפשר לייצר שינוי, לשפר את האיכויות שלנו, לאהוב, לצמוח ולהרגיש מסופקים – לחגוג את החיים.

 

הכשרות NLP:

* מוסמך Master Practitioner of time line therapy, מרכז NLP PLUS בשיתוף Josef Clough
* בעל תעודת פרקטיקום, מרכז NLPPLUS
* מוסמך NLP Master Practitioner, מרכז NLPPLUS
* מוסמך קורס טיפול בטראומה בכלי ה- NLP- מרכז NLPPLUS
* מוסמך NLP Practitioner, מרכז NLPPLUS
הכשרות נוספות:

* מאמן מוסמך מבית הספר לתקשורת של תו”ת

* מאמן מוסמך למתבגרים של מכון אדלר

כתובת הקליניקה :

החרצית 16, חולון
077-8049404

therapy@nlpplus.co.il

Powered by WishList Member - Membership Software