אסנת סגינר-שורק – מאמנת אישית וניהולית, מנחה ומטפלת ב-NLP

הקורס משלים, מעמיק, מבסס ומחדד את הלמידה בקורס המסטר פרקטישנר. לכאורה למדנו בו רק טכניקות (אפקטיביות ויעילות מאין כמוהן), אולם בתחושתי התווספו והתבססו גם המיומנויות שרכשתי בקורסים הקודמים. הסטאז’-עם ההנחיה הצמודה, מסורה, מקצועית ומדויקת – אפשר התנסות בטוחה ביישום הלמידה, ואני יוצאת מהקורס בטוחה ביכולותי לרפא מטראומה ולתמוך ולאפשר לאנשים לעבור תהליכי שינוי עוצמתיים. תודה תמי ואפרת על למידה חווייתית, משמעותית ומעשירה!

 


 

ארז גוטמן

בפרקטישנר היה לי קשר מאוד לעקוב, גם להקשיב וגם לזכור המון פרטים קטנים. במסטר הפך לקשר יותר, הליכים עמוקים יותר ומפורטים יותר. פתאום הכל קל בטראומה, זורם, הרגשתי שאני עף לשמים, הכל שקע בקלות הפך לקלי קלות, קל להבנה, קל לתרגול, קל לביצוע… חווית לימוד ברמה אחרת.

 


 

כנרת רוני – פסיכותרפיסטית ויועצת נישואין

מרוצים? מאוד! באתי, שמעתי, הייתי סקפטית והופתעתי לטובה! אהבתי מאוד את החומר, המרצות מקסימות, בעיקר התחברתי לאפרת ששידרה חמימות, מקצועיות, אכפתיות וכו’. אני משתמשת בכלים האלה , מהרגע בו התחלתי ללמוד אותם, בקליניקה שלי וזה פשוט מדהים, התוצאות מדהימות ומקדמות. זה תרם לי באופן אישי להיות יותר משוחררת וגמישה בדרך הטיפול.

 


 

נעמה פרידלנדר – הובלת שינויים באמצעות NLP

למדתי כלים עוצמתיים המאפשרים בזמן קצר להגיע למקומות עמוקים באופן מדויק. בזכות הסופרויז’ן האכפתי, הצלחתי לעזור לאנשים שחוו טראומות, להמשיך את חייהם אחרת. זו זכות גדולה ללמוד מתמי ואפרת. מעבר לידע הרב, קיבלתי גישה טיפולית ומקצועית והרבה בטחון. תודה לתי, לאפרת ולכל בית NLP PLUS.

 


 

הילה שלזינגר-אבנרי – מנטורית מאמנת פריון לידה ומשפחה

ראשית אני כאדם וכמטפלת מרגישה שהקורס היה המשך המסע שלי (אפרופו מסע הגיבור) חוויתי על עצמי דברים מופלאים ועמוקים! תמי את נהדרת. היכולת להעביר חומר להיות נוכחת, להביא את מי שאת, נפלא! אפרת-הרצינות, הדיוק והכוונה כל כך מורגשת ונפלאה. ושתיכן צוות נהדר ומאוזן כל כך.

 


 

ד”ר שריי גלב – יועצת משפחתית וזוגית

מאוד מרוצה, קיבלתי כלים מפורטים, מדויקים ויעילים לעבודתי בקליניקה. תודה רבה.

 


 

טל מרום – מטפלת זוגית ומשפחתי מוסמכת

אני מגיעה מתחום אחר של טיפול – שמאמין בתהליך, זמן, תזוזות קטנות…הגעתי כדי להצטייד בכל אחר, ממוקד, מהיר, קוגניטיבי יותר. זהו מעבר תפיסתי לא פשוט, אבי אני מאמינה שככל שאתרגל את ה-NLP יותר הוא אכן ישתלב מצוין כעוד כלי טיפולי העומד לרשותי ולרשות המטופלים. זה פשוט עובד, והלאה הסקפטיות!

 


 

שלהבת אהרוני זמיר – מטפלת באמצעות כלבים

בזכות הקורסים שעשיתי כאן קיבלתי את עצמי במתנה, אני מרגישה שיחד עם הידע הזה אני אוכל לעזור לאנשים לקבל וליהנות מעצמם עד המקסימום שרק אפשר, תודה על הכל!

 


 

כרמל בוכמן – כדורסלן

ה-NLP בישראל עדיין מפותח מספיק, עם הזמן רק ילך ויהיה מוכר ונחוץ יותר בחיים כאן. NLPPLUS הוא בית ספר מוביל שילך ויתרחב ומי שייחשף אליו מהר ומוקדם יותר ירוויח איכות חיים גבוהה יותר (וסביר להניח ישלם פחות ). חווית המאסטר מרתקת, מעמיקה, יסודית, פוגעת בול, מעצימה ומשנה חיים. האנשים שמגיעים לכאן הם אנשים מעניינים, מיוחדים, מרתקים ובעיקר בשלים לחוות את אפרת ותמי שממלאות שליחות טהורה ומלאות אהבה ויכולת להדריך, להכיל ולתת.

 


 

אפרת סולומון – אשת חינוך ואימון

קורס מעצים ומעשיר, מעולה למטפלים ולכל אחד שעוסק בתקשורת עם אנשים בתחומי חינוך, ילדים, נוער ומבוגרים. משנה תפיסות עולם, משנה היסטוריה ולבטח ישנה את העתיד. נהניתי מאוד, למדתי המון, זה תרם לי, תורם ועוד יתרום. ממליצה בכל פה! אפרת ותמי הכל מ-א’ עד ת’ ובעיקר מקצועיות ואהבה רבה!

 


 

גאיה קורן – עיתונאית בידיעות אחרונות ומנטורית נשים במשבר וגירושין, בעלת ההרצאה אני מלכה! להערכה עצמית

מרוצה פלוס מ-NLP PLUS! הגעתי צינית וסקפטית, לא מתחברת לדמיון מודרך ולא מאמינה בקסמים, ויצאתי מוקסמת. בלי שהתכוונתי, התפתחתי אישית ומקצועית בצורה מעוררת השראה, ואני רוצה להגיד תודה ענקית לתמי ואפרת שהאמינו בי עוד כשאני לא האמנתי בעצמי.

 


 

רבקי גליס – מאמנת מכירות לבעלי עסקים קטנים

קורס המאסטר הוא קורס שנותן כלים מאוד יישומיים ומעשיים הן בעולם הטיפול והן בעולם האישי. אני אישית עברתי תהליך מדהים של התפתחות ולמידה וזה גרם לי לתוצאות טובות יותר גם בעסק שלי וגם בעסקים שעושים איתי תהליך. הליווי לאורך הקורס גם בניורו וגם במפגשים בכיתה תורמים ועוזרים המון להצלחה.

 


 

חגית ולדמן – יועצת מס ומנהלת כספים

הגעתי חסרת ביטחון לא מוכנה להצטלם עם ידיעה שאני לא טובה מספיק, לא שווה, שמנה, בעצם כלום. לאט לאט נפתחתי, עשיתי עבודה ענקית עם עצמי, עברתי שינוי מדהים, התמודדתי עם דברים שפסיכולוגים לא הצליחו לפתו לי במשך שנים. שיחה עם החלק זה חזק!!! היום אני במקום אחר, היום אני יודעת שאני מספיק טובה ומדהימה. אני רוצה לעזור לאחרים, אני רוצה לתרום לאחרים ובקרוב אתחיל לעבוד עם ילדים ונוער מעוטף עזה.

 


 

רוסלן שמר

מומלץ מאוד! הקורס משנה כל אחד ואחד מהמשתתפים מקצה לקצה בכל נדבך ונדבך בחיים. מאוד חוויתי, מאוד מעצים, מחזיר את השליטה על הסביבה ועל עצמכם לידיים שלכם. מומלץ לכל אחד ואחד שרוצה לטפח את עצמו, לפתח ולדאוג לספק לעצמו חיים טובים, שלמים ומאושרים הרבה יותר.

 


 

נעמה פרידלנדר – הובלת תהליכי שינוי באמצעות NLP

בקורס המאסטר מקבלים כלים כדי לצאת לדרך. יותר מכך, מקבלים בטחון תוך תהליך אישי מעצים, המאפשר לצאת לדרך בהצלחה. הניורו, פלאטפורמה אינטרנטית המאפשרת סופרויז’ן איכותי. בין השאר בזכות האפשרות לחזור הן על השיעורים והן על ההדרכה המעשית. תודה גדולה לתמי ואפרת על מי שהן.

 


 

דליה אמסלם – המפתח להצלחה בחיים – מאמנת למיקוד וצמיחה

שמי דליה ואני ממליצה מאוד על קורס המאסטר. הגעתי אליו עם קצת ספקות וכבר בסופ”ש הראשון הבנתי עד כמה העבודה על עצמי חשוב ותורמת לי להתפתחות האישית והמקצועית שלי. קיבלתי כלים מדויקים מאוד לעבודה עם מטופלים שלי באופן ברור ומקצועי. אני אישית חוויתי חוויות מעצימות שהצמיחו אותי וקידמו אותי קדימה המטפלת וכמורה מקצועית בבית הספר. החומר מועבר בצורה מקצועית, מרוכזת וברורה. הסופרויז’ן עזר לי מאוד בבעיות שוטפות.

 


 

עדי מאור-סיסו – ניהול יעיל לבעלות עסקים

התהליך שעוברים ב NLP PLUS הוא פשוט תהליך משנה חיים – נקודה. גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית אני מרגישה שקיבלתי רבות מהתהליכים שעברתי וידע שצברתי לאורך החודשים כאן. מעבר לזה, היחסי האישי, הליווי בין השיעורים, התוכן המוקלט, העובדה שאכפת למורים מכל אחד ואחד שנמצא כאן, הוא עוצמתי ומקדם מאוד. נהנתי מאוד מהתהליך שעברתי כאן, הרגשתי שהוא חלחל במהירות אל חיי והשפיע גם על מקומות שלא חשבתי ולא תכננתי לגעת בהם, ועל כך אהיה מלאת הכרת תודה לעד. ממליצה בחום לבוא ולהכיר את אפרת, תמי וצוות המורים המשובח של המרכז!

 


 

יעל אורן – מטפלת ומנחת NLP

הלימודים בקורס תרמי לי בצורה יוצאת דופן, חיי עברו מהפך משמעותי ביותר. קיבלתי כלים עצומים לקליניקה ולעבודה פנימית. פגשתי במנחות לבביות, מקצועיות, קשורות ומורות לדרך.

 


 

אסנת גלר לדרר – מורה ומאמנת נשים בטיפולי פוריות

התהליך במאסטר מעמיק את התהליך שהתחיל בפרקטישנר. הטכניקות הנלמדות במאסטר מאפשרות עבודה ברבדים עמוקים ומאפשרים לעבור תהליך מובנה ולחוות באמת את מה שאנחנו רוצים אח”כ להעניק למטופלים שלנו ולראות איזו השפעה יש לכל הטכניקות על המטרות שאנחנו רוצים להשיג בחיים.

 


 

אסף לוסטיג – סמנכ”ל מערכות מידע

הקורס מאסטר פרקטישנר עשה אינטגרציה של הטכניקות והכלים שנלמדו בקורס הפרקטישנר ותוך כדי למדתי לכוון ולכוונן את עצמי. בעצם הפכתי להיות מאסטר ביכולות שלי להתנהל על פי הכלים ולגייס אותם לשימוש יומיומי. עם היכולת הזו והאמונה כי הכלים האלו אכן עובדים אני מסוגל בכנות, להוביל אחרים אל עבר עצמם ולשינוי מיוחל. תודה לצוות הנפלא, לתמי ואפרת היקרות והמדהימות על הנחייה מקצועית ומעניינת.

 


 

סיגל אביאל – ביוטכנולוגיה CCO

קורס המאסטר העמיק והטביע בי את הכלים שנרכשו בקורס הפרקטישנר, נתן לי כלים מופלאים לעבודה עם אנשים, ויותר מכל העביר אותי תהליך שינוי מהותי שפשוט משנה את חיי. ההנחיה הן בשיעורים והן בסופרוויזן הייתה מקצועית לעילא ולעילא, תומכת ומסורה.

 


 

חיים נער – יועץ ארגוני, מרצה ומאמן NLP

קורס המסטר עוזר להבין את הכל ממקום אחר, לגלות את הסמוי, להכיר את מה שמפעיל אותנו בחיים. מרגע שלמדנו את הקורס לא תוכלו להתנהג באותה צורה, תחשבו אחרת, תאמנו אחרת ובעיקר תהיו טובים יותר! תודה רבה מהלב!

 


 

אלעד אורי – מטפל NLP

הקורס תרם לי רבות ברמת האישית, יצר לי שינוי בתפיסה שלי את עצמי לגבי היכולות שלי לשווק את עצמי ולפתוח בדרך עצמאית.

 


 

שולמית יוחננוב – מאמנת בכלי NLP – מאמנת תזונה

הדבר הראשון שעולה לי בראש זו חווית העצמה אישית שלי, אני מרגישה בכוחות חדשים ובכלים רבים וטובים שרכשתי.

 


 

מאיה חיה רוזנפלד – מטפלת רב תחומית-לא עובדת 20 שנה, רק לומדת להנאתי ולצורכי צמחיה והעצמה UB

יואב, אופיר וליאת – תודה על החיוך, הסבלנות, המתיקות וההתמדה בביקורים בעיר הקודש (יואב ואופיר). ליאתוש – תודה על היחס האימהי. אופיר כבשן כובש. תודה על כל מאחורי הקלעים. יואב-הקסים אותי, הרוך והעדינות והשקט הפנימי שלך. תודה לכם על חוויה אישית שרק החלה עבורי ועוד תמשיך ותעמיק ללא ספק.

 


 

אבישי אאודי

הקורס נתן לי הרבה דברים שלא ידעתי שקיימים בכלל וברוב השיעורים הרגשתי איך המוח שלי נפתח למשהו חדש שיכול להשפיע עלי ממש, או על דברים שמנתבים אותי כמו עיגונים שליליים או קישור בין דברים שאני פשוט יכול ליצור משהו אחר במקומם. ההבנות לגבי השפה והדרכים ליצירת תכנית עבודה שבאמת תעבוד. היה אחלה.

 


 

יהונתן בוטח

הקורס גרם לי לשאול את עצמי שאלות ולחפש תשובות בעצמי. עורר בי תהליכים משמעותיים.
הקורס העשיר את מפת עולמי וכן את הידע שלי ואני מודה על כך. אמנם מעט בסיסי מידי אך מספיק כדי לשאול את עצמך שאלות ולחפש תשובות.

 


 

 

סמאח מסארווה – סגנית מנהל מחלקה בעירית ירושלים

באתי לכאן בעיקרון כדי לרכוש כלי שיעשירו את ארגז הכלים שרכשתי בקורס אימון ממוקד תוצאות, שלמדתי לפני כשנה. אבל מצאתי את עצמי רוכשת כלים לשינוי בחיים שלי, גם האישיים וגם המקצועיים. תוך כדי הקורס כבר הרגשתי שמשהו משתנה באישיות שלי ובדפוסי ההתמודדות שלי עם כמה סוגיות בחיים. הקורס בשבילי היה לימודים לא שגרתיים, כייף והנאה והחוויה הזאת של ראשון בערב תחסר לי מאוד.

 


 

ארי פינצ’בסקי – עורך אירועים במלון

מאוד נפתחתי וגיליתי את עצמי ואת העוצמות שבי וראיתי והרגשתי כמה שאני מסוגל. בשיעור מספר 4-מטרות ואקולוגיה, הגדרתי שאני רוצה למצוא דירה ואחרי חודש וחצי חתמתי על חוזר ולמחרת נכנסתי לדירה. החיים נהיו יותר קלים והרגשתי מלא שינויים. אנשים גם אמרו לי שרואים עלי שינויים ושאלו אותי מאיפה האנרגיות וראיתי את ההשפעה שלי בהרבה מצבים. ממש הרחבתי את היכולות שלי הן בדיבור, הן בגמישות ובליזום מהלכים.


 

ארז, תלמיד פרקטישנר מחזור סתיו 2015 חלק איתנו את סיפורו המלא השראה-

” היום היה מירוץ המדרגות של עזריאלי. כל שנה אני הולך ומציב לעצמי מטרה של לרוץ ולטפס את עזריאלי בזמן של פחות מ-10 דקות, מתאמן בטירוף  וכל שנה אני מפספס בחצי דקה (זה מלא)
לאחרונה בעזרת הקורס הבנתי שהסיבה שאני לא מצליח היא פסיכולוגית ולא יכולת אישית.
היום לפני המירוץ עשיתי מדיטציה ודימיון מודרך בהתאם לקורס עם דגש על השיעור האחרון
בסוף המדיטציה נפרש לי חיוך על הפנים וידעתי שזה הולך לקרות
הזינוק החל וכל הריצה של לפני הטיפוס במדרגות אני מחייך ומדי פעם מרים ידיים למעלה כמנצח.
מתחילים לטפס במדרגות, אני מתעייף ומתחיל להתרכז בעיגול הביטחון, הצבע הכתום והדברים הנוספים שדמיינתי בשיעור האחרון וחיזקו אותי.
אני מתקדם לאט לאט , עוקף אחד ועוד אחד, ורואה לקראת הסוף שאני גבולי.
מתחיל ספרינט של טיפוס אחרון במדרגות, מגיע לקו הסיום ורואה על השעון 9:42!!
הצלחתי, ובגדול! שברתי מחסום פסיכולוגי ענק בזכות ה-NLP!
התחיל לי פרץ רגשות אדיר ושם, על ״גג העולם״ מצאתי את עצמי צורח כמו משוגע מאושר ואז מתחיל לבכות מהתרגשות הצלחתי! אני יכול!….”
27.11.2015