נלפיסטים יקרים,

ברוכים הבאים למרכז NLPPLUS!

שמי עדי קאהן גונן ואני מנכ”לית המרכז.

לאחר שלמדתי בכל הקורסים של המרכז, והכרתי את “מאחורי הקלעים” של השיטה, שכל כך עזרה לי באופן אישי, השתלבתי בקהילה המקצועית והאיכותית שמהווה בית עבור רבים.

אנחנו קיימים כבר למעלה מ- 14 שנים, במהלכן הכשרנו אלפי תלמידים במספר מרכזים ברחבי ישראל, מתוכם מאות הפכו למטפלים. כמו כן, אנחנו מעבירים סדנאות ושירותים מותאמים לארגונים שונים במגזר הפרטי והממשלתי.

ההסמכה שלכם היא בינלאומית – תעודה בחתימת בית הספר היוקרתי ביותר בעולם ללימודי NLP – NLPU. התעודה מוכרת על ידי כל המוסדות ללימוד NLP בעולם.

אחד הדברים החשובים לנו ביותר הוא העיקרון הנלפיסטי הדוגל בכך כי לימוד תכנים חדשים חייב להיעשות בשילוב תרגול מעשי. לכן, אנו שמים דגש רב על השילוב בין הלימוד התיאורטי לתרגול הפרקטי.

חלק מהותי מכל קורס שלנו הוא צוות של אסיסטנטים מיומנים, המעניקים יחס אישי לכל תלמיד ומסייעים לתרגל את התכנים הנלמדים, כך שהחומר יוטמע בצורה הטובה ביותר.
מטרתנו, היא שתסיימו את הלימודים בקורסים השונים עם ידע שניתן ליישם בחיים האמיתיים ולא רק בתיאוריה.

השאיפה שלנו, היא שכל אחד ואחת מכם יסיים את הקורס כשבתרמילו שפע של כלים חדשים, שיאפשרו לכם לתקשר, לשנות ולהשפיע, בצורה טובה יותר.

צוות המרצים אשר נבחר עבורכם הינו איכותי ומיומן ולא פחות חשוב מכך, בעל ניסיון מקצועי עשיר אשר הינו בעל ערך שלא יסולא בפז בתהליך הלמידה בקורס.

NLP-PLUS מוכוון לספק לכם חוויית לימודים מקצועית, מעמיקה, נעימה ומרגשת, ואנחנו כאן במטה נשמח לשמוע כל פידבק שתבחרו להעביר לנו כדי להשתפר ולדייק את השירותים שאנחנו מעניקים לכם וכמובן – אנחנו לרשותכם בכל דבר ועניין שיסייע לכם להפיק חוויית לימודים שלמה ועוצמתית.

 

אז להתראות ולהשתמע,

עדי קאהן גונן

מנכ”לית NLP-PLUS