חו"ד על סדנת TLT
סדנאות TLT 2013
מהו TLT
הקלאפים
 

 תרפיית קו הזמן  TLT - Time Line Therapy 

לפני  שתקראו על סדנת תרפיית קו הזמן הקרובה קראו מה כתבו המשתתפים בסדנאת  ה -TLT שעברה

 ™Time Line Therapy -  תרפיית קו הזמן TLT

הם היו כאן ב-2009 וב-2011.
סדנת קו-הזמן בהנחיית פול וג'וזף קלאף הוכתרה כהצלחה מסחררת.
הנה כמה מהמשובים שקיבלנו:

אבי פלד, מאמן אישי
תהליך TLT שעברתי פרם את כל המעצורים שמנעו ממני להגשים את חזוני! ממליץ בחום להשתתף ולעבור את החוויה העוצמתית שעברתי.

 רן אדרי, מכירות  
פול וג'וזף הם שני אנשים ממלאי השראה ומלאי תשוקה שהצליחו להעביר חומר עמוק ועוצמתי בצורה אלגנטית ופשוטה. חוץ מכך שנהניתי מהחוויה והרגשתי על בשרי תהליך משנה חיים – יצא לי באמת להכיר שני אנשים שהם מיוחדים ומקסימים, מאמינים בטבעו הטוב של האדם. הם מביאים אור וכלים – בכל אחד ויוצרים בהירות ושינוי עמוק ברגע של החלטה. פול וג'וזף הם אנשים יקרים וחשובים לעולם – ואני אסיר תודה לנצח על ההיכרות איתם. אז תודה פול וג'וזף – תמשיכו בעבודה של הגאונות הפנימית שלכם – באהבה מקורס ישראל 2011.

אחמד עסאף, יועץ חינוכי מאמן אישי ו-life coach
זה פשוט נהדר, אני לא האמנתי שהשינוי יכול לקרות בחצי שעה עד שהתנסיתי בתרפיית קו-הזמן. ההנחיה המשותפת של האב ובנו היתה מאד מרגשת ומרשימה, שניהם הפגינו ידע עשיר בתחום, למדתי מכם הרבה פול וג'וזף, תודה רבה ויישר כוח.

יהודית קונפורטי, מתקשרת ו-NLP MASTER-PRACTITIONER
וואוו!! חוויה של פעם בחיים. פריצת דרך משמעותית בחומות, דפוסים ורגשות. כלים אמיתיים, פשוטים ליישום, ורבי השפעה. ממליצה בחום!

 יפעת גת-גינזברג
סדנה מצויינת, שיטה מדהימה, מהירה, יעילה ועמוקה לשינוי ולצמיחה, מנחי הסדנה מסונכרנים בהווייתם עם התכנים המועברים ומהווים דוגמא ומודל ללמידה אותה הם מביאים איתם. הזרימה והתקשורת ביניהם מעוררת הערכה ופליאה ומהווה השראה ליחסי משפחה בריאים, מאפשרים ומעצימים. כל הכבוד!
מומלץ בחום לכל מי שעוסק בטיפול ובצמיחה אישית! חווייה מהנה נוספת היא צוות NLP-PLUS - חגיגה של צוות! תודה לכם מקרב לב. אני יוצאת מהסדנה מלאת הודיה על זכות גדולה.

 עינב וינדזברג, מנחה ב-NLP ודמיון מודרך
 
הקורס היה מקסים ומעצים. כל כך מלמד ומקצר דרך. כל הצוות היה נהדר ופול וגו'זף הם מקור השראה. תודה רבה מקרב לב!

אסנת בוקופצר מטפלת, מנחה ומאמנת, ב-NLP ודמיון מודרך.
תודה רבה, חווייה מעצימה ומשמעותית. היכולת שלכם להעביר חווייה שלמה בגובה העינים ובתחושת שיתוף מלאה שאיפשרה לי להתחבר ללימודים ולמרצים.
100 בסולם מ1-10!

קארן וסרשטיין, פסיכולוגית
I loved the course, very well structerd and experianced. I loved your simpisity and your Rapport!

סמדר בנדלר-שלו  NLP Master Practitioner
לצוות היקר של NLP-PLUS,
רציתי להודות על חוויה שזימנתן לי לסיומה של שנת לימודים מרתקת, בדמותה של סדנת ה-Time line Therapy
עבודת הצוות המושלמת של אב ובנו, בשילוב הידע העצום שלהם, הרצון להעביר את הידע באופן ברור ומובן, יחד עם הנועם, הקבלה ואהבת האדם הקורנים מהם, הפכו את הסדנה להרבה יותר מהעברה וקבלת ידע - להתרגשות אמיתית, התנסויות מעניינות, ולימוד של כלים מאוד עוצמתיים בדרך מאוד חווייתית. אין לי ספק כי הכלים שקיבלתי כאן יהיו לי לעזר רב בהנחייה.
תודה לכן על שאיפשרתן את ההזדמנות הזו !

שלמה טוקר  , NLP Therapist
חוייה משמעותית שהעשירה אותי מאד. הסדנה נבנתה ביחידות ברורות וההתנסות ביום האחרון הביאה להעמקת הלימוד והסדרתו. תודה רבה!

הילה קורן, מנחה בדמיון מודרך NLP Master Practitioner
הקורס היה חוייתי ומעשיר ביותר. למדתי באופן עמוק ומקיף את השימוש ב-TLT כך שאוכל באופן מהיר לעשות בו שימוש ולתמוך בפריצות הדרך של מונחים וגם בשלי עצמי. ג'וזף ופול מקצועיים, נעימים ורציניים בעבודתם ובדרך העברת המידע. תודה לבנות NLP-PLUS על ליווי הקורס בצורה רצינית ומקצועית, על החומרים, האיכפתיות והתמיכה.

ליאת הרצוג , NLP Master Practitioner
הידיעה שניתן לעבוד ללא תוכן מאפשרת משהו אחר - סוג של הקלה, הן למנחה והן למונחה, הידיעה שגם ללא ידיעת התוכן ניתן לעשות כל כך הרבה שינוי, כמו קסם. תודה רבה על ארבעה ימים של חווייה מסוג אחר, היחס האישי מכולכם היה נעים ומאפשר. סגנון ההנחיה וארגון הימים היו שילוב מצוין של תיאוריה והתנסות.

סיגל מיכאלי דונלי מטפלת ב-NLP ובדמיון מודרך.
הקורס היה נפלא מקצועי ומעמיק. המקום היה מאד מאפשר ומפנק. פול וג'וזף באמת היו זמינים כל הזמן לכל שאלה בהמון סבלנות ופניות אמיתית. האויירה בכלל היתה מאד מאפשרת. תודה!

חיים קריספיל, מטפל NLP
תודה רבה על חווייה מעצימה, על לימוד מקצועי באופן מהנה ומעצים
תודה על שהבאתם את עצמכם לפה והעברתם את הקורס אצלנו!

ציפי אנגלהרט
הקורס הכניס אותי לעולם חדש, מעניין וחווייתי. העברת החומר היתה מרתקת. לא היה רגע משעמם. החומר הועבר בצורה סדורה, בהירה וקליטה ואני יצאתי עם כלים חדשים שיוכלו לעזור לי הן בהיבט האישי והן בהיבט המקצועי בעתיד. הרבה תודות.

שירי בן ארצי, מנחה מאמנת מרצה.
ארבעה ימים של מסע מופלא לגילוי תיבת אוצר. מרגישה שנתתי לעצמי מתנה נפלאה כחלק מהמסע האישי שלי, ואני נותנת למונחים שלי אפשרות והזדמנות לחוות משהו מופלא. למדתי דרך ההנחיה, דרך החומר, דרך הדוגמא האישית ודרך ההשראה שהשרו פול וג'וזף. תודה!

לינור צומר   NLP Master Practitioner
היו ארבעה ימים אינטנסיביים מעשירים ממלאים ומחזקים. קיבלנו כלים נפלאים לעבודה עם מונחים ועם עצמנו. תודה על ההזדמנות לחוות את חו"ל בארץ. זה בהחלט שונה ופותח אפשרויות פעולה נוספות.

איריס טנא
חווייה מעשירה, מלמדת, חווייתית ויעילה!
בדיוק מהמקום שלא מצפים, תת המודע מעלה את המקום המבקש שיטפלו בו, שישחררו אותו כדי להגיע למקום הרצוי. זו היתה הזדמנות אלגנטית לטפל במה שחיכה שם זמן רב. תודה רבה לכולכם.

עדה גלילי, מורה ומטפלת
היה מגוון ומעניין! קיבלתי כלים נוספים לארגז הכלים שלי. הארגון היה טוב וגם העמידה בלוחות הזמנים. התרגום (הסימולטני) היה מצוין ונעים. פותח את הראש לעוד חשיפה ללימודי NLP.

יעל וינר
מועבר בצורה נהדרת, מעמיקה ותורמת. מקנה כלי נגיש ושימושי. חלוקת זמן נכונה, שפה ברורה (תרגום נהדר!) העברה מאד נעימה וקליטה. קיבלתי כלים מקצועיים וקיבלתי חווייה אישית טובה.

רועי ליטמן
כמאסטר פרקטישינר 'צעיר' הסדנה נתנה לי המון בטחון בתהליכי NLP. מעבר לכך הטמעת תהליכי הטיימליין נעשתה בצורה מושלמת וההרגשה שקיבלתי כלים מדהימים נוספים. מעבר לכך הסדנה היתה חווייתית כחווייה התפתחותית אישית, מעבר לחוויית הלימוד המדהימה. תודה רבה!

דפנה גורלנד  NLP Master Practitioner
הלימוד היה מעניין מאד. למדתי שפה חדשה לתקשורת בריאה ונקיה יותר, תקשורת מדוייקת שמביאה לתוצאות. למדתי להתחבר לעצמי ממקום חדש ונכון יותר, עמוק יותר. כלים אלה מאפשרים לי לפתור בעיות שלי ושל משפחתי בעתיד הקרוב ויהיו שימושיים לי בעבודה. תודה רבה!!!

ג'ודי אליאס, מנחה בדמיון מודרך וב-NLP
היה נפלא, החומר הכתוב הוא מצוין ומורחב. אני בטוחה כי הלימוד ירחיב ויעשיר את יכולותי כמטפלת כמו גם בהיבט האישי.
Two thumbs up!!!

מאירה חזן   NLP Trainer
סדנה מקצועית, מהנה, הועברה בצורה מרתקת ועניינית. למדתי המון ונהניתי מהנגישות למנחים ומהאוירה התומכת והמאפשרת. תודה רבה לכולם!!!

רועי אברביה NLP Trainer 
הסדנה הדהימה אותי ביעילות ובמהירות בה השיטה עובדת. פול וג'וזף הנחו את הסדנה בצורה מבריקה ובשיתוף פעולה ביניהם שתורם המון ללימוד. תודה NLP-PLUS וכמובן תודה לג'וזף ולפול! \

איריס יצחק, מטפלת באמנות, MA
 
המון תודה על סדנא מרתקת, מרחיבת אופקים, שמעניקה עוד כלי עוצמתי לשם עזרה ותמיכה באנשים במסע של התפתחות אישית. החומר הועבר בצורה מאוד ברורה, מעניינת בשילוב הדגמות ודוגמאות. מעבר לתרומה, פריצת דרך אישית של כל אחד ואחת מאיתנו. ושוב תודה לקלאפים , אכן מדהימים! 

חווה בארי, מאמנת בריאות  
  
WOW!!! המפגש היה מעצים. קיבלתי תובנות שילוו אותי באופן מקצועי ובאופן אישי. הנדיבות, שיתוף הפעולה והאווירה המקצועית חיזקו בי תובנות שלא ממש התחברתי אליהן. אני שמחה וגאה לקחת חלק בחוויה לימודית כזאת מעשירה. תודה לצוות ותודה לקבוצה שהתכנסה. והכי הרבה תודה לפול וגו'זף שבאו לחלוק איתנו כל כך הרבה, בנדיבות כה רבה.

יפעת גת-גינזבורג
 הקורס היה מקצועי, חשף לידע רב משמעות של שיטת טיפול עמוקה, יעילה ופורצת דרך, המגיעה לתוצאות של שינוי רגשות, אמונות ודפוסים שאינם משרתים את הפוטנציאל הגבוה שבנו. המרצים היו מיומנים, מקצועיים, היוו מקור השראה ושיתוף הפעולה ביניהם, הזרימה והפרגון הם דוגמא משמחת למערכת יחסים שמשפיעה על מעגלים רחבים של בני אדם ויוצרת שינוי בעולם.

אסתר שטנגל
הסדנה הועברה בצורה מובנת ומובנית, מעניינת וחווייתית. למדתי שתהליך תרפיית קו הזמן מאוד משמעותי ותורם לפתרון בעיות שונות. הגעתי לתובנות נוספות בקשת לטיפול NLP בכלל. תודה.

דליה קליין קדם, מאמנת בהתמחות לקויות למידה 
למידה מעמיקה רצינית ומעניינת. רוב תודות.

 
מירי מאור, מנחה בגישת NLP, דמיון מודרך , תהליכי שינוי והעצמה 
סדנת תרפיית "קו הזמן" היתה סדנא מרתקת ומעצימה ברמה האישית, כמנחה קיבלתי כלים מצויינים לעבודה על תהליכי שינוי. היו הסברים מפורטים לגבי התיאוריה ,אך גם היתה התנסות אישית לאורך כל הסדנא גם כמנחה וגם כמונחה, כך שאפשר היה לבחון את התהליכים מתוך כמה זויות מבט. פול וג'וזף היו בהירים ונעימים ונתנו תחושת בטחון ומשובים לאורך כל ימי הסדנא.
יפעת, תמי ואפרת – תודות רבות על הסדנא האיכותית שהבאתן לארץ וכך היתה לי ההזדמנות ללמוד את הנושא ברמה גבוהה ואיכותית. תודות לאסיסטנטים ובאופן אישי לסמדר שעזרה ותמכה והבהירה לי נקודות שונות במהלך העבודה.

 


 

 

סדנת תרפיית קו הזמן  2013

כל הזכויות שמורות ל NLPPLUS © כתובתנו: רח' סוקולוב 53 הרצליה. טל: 09-8326785