נלפיסטים יקרים,

ברוכים הבאים למרכז NLP-PLUS!

שמי תומר דרובל ואני מנהל את NLP-PLUS.

אתם מוזמנים להרגיש כאן בבית, כי NLP-PLUS הוא בית חם, ומעכשיו הוא גם הבית שלכם.
אנו בית הספר האיכותי ביותר והמוביל בארץ ללימוד שיטת ה- NLP, וקיימים כבר למעלה מ- 11 שנים בהן אנו מקיימים קורסי תעודה וסדנאות ללימוד שיטת ה- NLP ברחבי הארץ.

לאורך השנים הכשרנו אלפי תלמידים בשיטת ה- NLP, תלמידים אשר רכשו כלים שמאפשרים להם, גם שנים לאחר תום הקורס, לשנות ולשפר את חייהם וחיי הסובבים אותם.

בנוסף על הקורסים המתקיימים בתל-אביב, בירושלים ובחיפה (כולם ממוקמים באתרים אשר נבחרו בקפידה), אנו מקיימים הכשרות וסדנאות NLP בכל רחבי הארץ, בארגונים ובמוסדות שונים דוגמת מכללות, גופים ממשלתיים, חברות פרטיות וציבוריות ועוד.

אולי כבר ידוע לכם, אך חשוב לי לציין זאת כאן –
בוגרי הקורסים שלנו מקבלים תעודת הסמכה בינלאומית, אשר נושאת את חותמת NLPU – בית הספר היוקרתי ביותר בעולם ללימודי NLP, ומוכרת ע”י כל המוסדות ללימוד NLP ברחבי העולם.

אחד הדברים החשובים לנו ביותר הוא העיקרון הנלפיסטי הדוגל בכך כי לימוד תכנים חדשים חייב להיעשות בשילוב תרגול מעשי.לכן, אנו שמים דגש רב על השילוב בין הלימוד התיאורטי לתרגול הפרקטי.
חלק מהותי מכל קורס שלנו הוא צוות של אסיסטנטים מיומנים, המעניקים יחס אישי לכל תלמיד ומסייעים לתרגל את התכנים הנלמדים, כך שהחומר יוטמע בצורה הטובה ביותר.
מטרתנו, היא שתסיימו את הלימודים בקורסים השונים עם ידע שניתן ליישם בחיים האמיתיים ולא רק בתיאוריה.

השאיפה שלנו, היא שכל אחד ואחת מכם יסיים את הקורס כשבתרמילו שפע של כלים חדשים, שיאפשרו לכם לתקשר, לשנות ולהשפיע, בצורה טובה יותר.

צוות המרצים אשר נבחר עבורכם הינו איכותי ומיומן ולא פחות חשוב מכך, בעל ניסיון מקצועי עשיר אשר הינו בעל ערך שלא יסולא בפז בתהליך הלמידה בקורס.

אני שמח מאוד על הצטרפותכם למשפחתנו. אני בטוח שתפיקו את המירב ממה שיש לנו להציע לכם.

אני, צוות המרצים, צוות המנהלה וצוות האסיסטנטים עומדים לרשותכם בכל שאלה ובקשה – אל תהססו לפנות אלינו.

בברכה,
תומר דרובל
מנכ”ל מרכז NLP-PLUS